Online-kerkdienst 26 april 2020

Van harte welkom bij de dienst van onze kerk.

Deze zondag gaan we verder met het verhaal van de opstand van Absalom tegen zijn vader koning David. We lezen verder over de vlucht van David. Het gaat opnieuw over een ontmoeting. Tijdens deze ontmoeting worden David en zijn mannen geconfronteerd met valse beschuldigingen. Het zijn valse berichten, nepnieuws. Wij worden ook vaak overladen met berichten en nieuws. Wat is waar? Dat weten we vaak niet. Niet alle berichten zijn ook belangrijk. Wat echt belangrijk is laat David ons zien. We lezen deze zondag 2 Samuël 16:5-14. Goede dienst toegewenst!
Voorganger in deze dienst is Ds. S.C. (Stefan) Honing.

Orde van dienst zondag 26 april – online dienst

 • Lied vooraf (alleen voor de luisteraars) Psalm 84:1 en 4 Hoe lieflijk,
 • Welkom en mededelingen
 • Stil gebed – Votum & Groet
 • Lied Psalm 150   – Loof God, loof Hem overal
 • Gebed om verlichting met de Heilige Geest
 • Schriftlezing 2 Samuël 16:5-14
 • Lied ELB 226/Hemelhoog 629        Heer, ik kom tot U
 • Preek
 • Lied     –  Lied 1005: 1,2,4 en 5       Zoekend naar licht
 • Dankgebed, voorbeden, stil gebed en Onze Vader
 • Collecte
 • Zegen
 • Lied na afloop ELB 186a/Hemelhoog 686            Leid mij, Heer

Lied Kindermoment:      Kom aan boord